O marce Qmed
Wydrukuj tę stronę

O marce Qmed

 

QMED jest marką sprzętu ortopedycznego, będącą własnością firmy mdh sp. z o.o., która na łódzkim rynku istnieje już od 16-tu lat. Firma mdh proponuje rozwiązania medyczne w zakresie ortopedii i rehabilitacji. Aktywność biznesowa spółki jest widoczna w wielu obszarach działalności (produkcja, import, eksport, dystrybucja). Jest producentem obuwia profilaktycznego, artykułów ortotycznych, wytwórcą przedmiotów rehabilitacyjnych. Mdh ma największy udział w portfelu zakupowym towarów i usług detalistów medycznych w Polsce. Poprzez konsekwentną realizację strategii buduje pozycję innowacyjnego twórcy i wiodącego dostawcy wartości w zakresie nieinwazyjnych rozwiązań ortotyczno-rehabilitacyjnych w Europie. Dział badawczo-rozwojowy spółki mieści się w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Marka Qmed obejmuje kompleksowe zaopatrzenie ortotyczne dla osób z dysfunkcjami narządów ruchu, są to zarówno ortezy odcinka szyjnego, tułowia jak i kończyn górnych i dolnych.

Produkty Qmed efektywnie wspomagają proces leczenia i rehabilitacji różnego typu dysfunkcji narządów ruchu. Wszystkie zastosowane materiały zapewniają komfort użytkowania, a przede wszystkim posiadają niezbędne atesty zezwalające na kontakt z ciałem, mają nowoczesny design, a dzięki szerokiej gamie rozmiarów są bardzo uniwersalne. Ortezy Qmed znajdują zastosowanie  zarówno w leczeniu jak i profilaktyce przeciążeń oraz urazów narządu ruchu.

Firma MDH wspomaga również sportowców, Nasz sprzęt testowali już siatkarze, piłkarze, szczypiorniści a nawet rugbiści. Posługujemy się wiedzą kadry sportowej, trenerów i fizjoterapeutów w procesach tworzenia nowych lub udoskonalania istniejących już produktów pod kątem funkcji nakierowanej na uprawianie różnych dyscyplin.