Wydrukuj tę stronę

O MDH

mdh
Czołowy wytwórca i dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego 

i ortopedycznego na terenie Polski.

Spełniamy oczekiwania Klientów w zakresie jakości, designu i nowoczesności naszych produktów i usług. Współpraca z nami gwarantuje sukces biznesowy każdemu Partnerowi.

Firma mdh wchodzi w skład grupy kapitałowej Meyra Group S.A., która istnieje na rynku już od ponad 30 lat. Posiadamy własne komórki naukowo-badawcze, produkcyjne i rozwojowe. Naszym celem jest ciągłe udoskonalanie procesów produkcji i sprzedaży tak, aby dostarczać najwyższej jakości rozwiązania naszym Klientom. Poza ofertą kierowaną do szerokiego grona odbiorców realizujemy również projekty dostosowane do indywidualnych wymagań Klientów (urządzenia pionizujące). Oferujemy też serwis oraz doradztwo techniczne i medyczne w zakresie swojej oferty asortymentowej.

Od początku działalności wprowadziliśmy na rynek szereg własnych marek, które – dzięki poprzedzającym badaniom osiągnęły wysoką użyteczność, wyjątkową jakość i gwarancję bezpieczeństwa – dlatego z powodzeniem znalazły uznanie i zaufanie wśród Klientów w różnych segmentach medycznych, w różnych miejscach na świecie. Aktualnie nasze produkty dostępne są na terenie Japonii, Turcji, Słowacji, Ukrainy, Rosji, Grecji.

MDH posiada system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2009 oraz z wymaganiami normy dla wytwórców i dystrybutorów wyrobów medycznych EN ISO 13485:2012 w zakresie projektowania, produkcji, dystrybucji oraz serwisu wyrobów ortopedycznych i rehabilitacyjnych.

W razie pytań, czy wątpliwości nasz wykwalifikowany personel udzieli Państwu wszelkich potrzebnych informacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Mdh sp. z o.o. realizuje strategię wiarygodności, przejrzystości i zgodności w wymaganiach prawnych w budowaniu i rozwoju biznesu. Z tego powodu firma wdrożyła i poddała ocenie zgodności dobrowolnie systemy zarządzania jakością w obszarach:

  • Projektowanie, rozwój, produkcja, dystrybucja i serwisowanie wyrobów medycznych
    Oznacza to dla naszych Klientów i Partnerów  Biznesowych, że nasze produkty z naszej oferty są bezpieczne, wprowadzone do obrotu z zachowaniem wszystkich stosowalnych wymagań prawnych.
  • zarządzanie środowiskiem  naturalnym
    Realizujemy politykę zrównoważonego rozwoju, w poszanowaniu  naturalnych zasobów naszej planety. Dbamy o to żeby nasza działalność nie była uciążliwa dla otoczenia i sąsiedztwa.
  • zarządzanie środowiskiem pracy
    Pracownicy są najcenniejszym kapitałem firmy.  Dbamy o zasoby ludzkie, jesteśmy przekonani, że przyjazne, zdrowe  środowisko pracy przyczynia się do podnoszenia jakości pracy , inwencji i zaangażowania pracowników.Galeria